درباره ما

کیمیای هنر بدیع یعنی : کیفیت محصولاصالت کالاپشتیبانی دائمی


ما در شرکت کیمیای هنر بدیع با تجربه ای ۲۰ ساله برآنیم که در کنار شما باشیم تا ابزاری مناسب و در خور هنر شما در اختیارتان قرار گیرد و هنر مخلوق شما را به درستی و آنچنان که زیبنده است در اختیار سایرین قرار دهد. در این سالیان سعی کرده ایم نماینده ای از با کیفیت ترین و معروفترین های تولید کنندگان سازهای کلاسیک دنیا باشیم. لذا هم اکنون گلچینی از آنچه که معروف ترین نوازندگان پیانو، گیتار، ویولن، ویولا، ویولنسل، کنترباس و پرکاشن استفاده می کنند قابل عرضه می باشد. سازهایی با کیفیت، با دوام، زیبا که از بهترین مواد اولیه تهیه می گردند و در کنار هنر دست سازندگان معروف آلات موسیقی قرار می گیرند تا گزینه مناسبی برای نوازندگان حرفه ای موسیقی باشند. کلیه این سازها مناسب برای اجراهای شخصی و یا کنسرت های بزرگ می باشند.
در کنار آنچه که برای موسیقیدانان و هنرمندان حرفه ای موسیقی آماده ارائه می باشد، تنوع بسیاری برای هنرجویان و مبتدیان آموزش موسیقی وجود دارد و این بخشی دیگر از خدمات شرکت کیمیای هنر بدیع می باشد. ارائه سازهای کلاسیک آموزشی برای کلیه سنین و هر سلیقه و هر سطح از پیشرفت. تنوع محصولات این شرکت هم از نظر قیمت رضایت هر مشتری را جلب می نماید و هم از نظر تنوع در مدل ها و طرح ها قابلیت جلب رضایت هنرجویان و اساتید محترمشان را داراست.
در این سالیان آموخته ایم که آنچه مشتری و هنرمند را وفادار می سازد، وفاداری و تعهد ماست به آنچه عرضه می داریم و از آنجا که بر این باوریم که کیفیت محصولاتمان در دنیا مطرح است لذا گارانتی و خدمات پس از فروش مناسب و در خور شان شما موسیقیدانان، هنرمندان و هنرجویان وجود دارد. تضمین اصالت کالا با توجه به آنکه کلیه نمایندگی ها انحصاری است، عودت کل وجه ساز انتخابی در صورت عدم تایید استاد، گارانتی یکساله بدنه و تنه ساز و کلیه قطعات اصلی آن بجز سیم و قطعات مصرفی هنگامی که در کنار تحویل رایگان و درب منزل قرار بگیرند انتخاب را برای شما آسانتر می سازند. گارانتی ارائه شده در شرکت کیمیای هنر بدون قید و شرط می باشد و در طول یکسال به هر دلیلی ساز به شکستگی یا ترک مواجه شود به خوبی تعمیر و مجددا تحویل می گردد. ضمنا خدمات پس از فروش ساز به مدت ۵ سال تضمین می گردد. همچنین قابلیت تعویض ساز و ارتقاء آن مطابق ضوابط و شرایطی وجود دارد.
امیدواریم که بتوانیم گامی در جهت رفع نیازهای شما برداریم و همیشه انتخاب اول شما جهت انجام مشاوره و خرید لوازم موسیقی و ساز مورد نیاز باشیم. در صورت نیاز به هرگونه اطلاعات بیشتر از تماس با ما دریغ نفرمایید.

با تشکر و احترام
مدیریت و پرسنل شرکت کیمیای هنر بدیع

با توجه به اینکه در حال بروز رسانی هستیم چنانچه اطلاعات هر ساز موجود نبود لطفا با دفتر مرکزی تماس حاصل فرمایید رد کردن